Tworzymy Twoje najpiękniejsze wspomnienia.

Niepowtarzalna fotografia ślubna i wideofilmowanie to pasja duetu Motion Sense. Naszym celem jest przede wszystkim uchwycić każdą chwilę najważniejszego dnia w Waszym życiu w sposób artystyczny i przemyślany. Staramy się podejść indywidualnie do każdej Młodej Pary by nasze prace oddawały ich charakter i niepowtarzalny nastrój ceremonii. Podczas reportażu ślubnego współpracujemy ze sobą tak by zarówno zdjęcia, jak i film opowiadały historię i były spójne. Nie reżyserujemy przebiegu zdarzeń, po prostu go rejestrujemy. Naszą ofertę kierujemy do wymagających klientów, którzy nie tylko cenią kreatywność i doświadczenie, ale także wysoką jakoś pod względem sprzętowym. Teren działania to głównie Kudowa Zdrój i Wrocław, jednak jesteśmy w stanie zorganizować sesje w dowolnym zakątku Polski. Fotografia ślubna to nasza pasja, jesteśmy cali oddani temu co robimy.
Działamy w całej Polsce
Mieszkamy w Kudowie Zdrój i Wrocławiu, ale działamy na terenie całego kraju. Jesteśmy w stanie przygotować plener w każdym zakątku Polski i nie tylko.
Profesjonalne narzędzia
Używamy wysokiej jakości lustrzanek cyforwych z „pełną klatką” w połączeniu z profesjonalnymi obiektywami daje możliwość uzyskiwania naprawdę kinowych ekefktów
Stabilizacja
Płynne ujęcia to już standard w filmowaniu na ślubach. Oprócz standardowych statywów używamy Steadicam i System Slide Kamera.
Full HD i 21 MP
Nasze filmy i zdjęcia są w najlepszej jakości, oglądanie filmu w jakości Full HD 1080 sprawi wielką radość, natomiast zdjęcia w rodzielczość 21 MP pozwolą nawet na stworzenie fototapety.